cache groupe clim pas cher blanc View larger
cache groupe clim pas cher blanc

Klimgroepomslag

DECOCLIM® - ALU - Wit - maat M

BINNENAFMETING: H 83,5 x B 105 x D 51-66 cm
BUITEN AFMETINGEN: H 84,5 x B 109 x D 52-67 cm

Keuze van grootte:
S M L XL XXL
Zie de andere versies

Klanten-reviews
Topproducten! Vrij eenvoudige montage en vooral een zeer responsieve en professionele after-sales service. Ik raad aan !
Avis traduit par Google, afficher l'original
Ol Bossan
16-11-2021
Zeer goede kwaliteit materiaal en uitstekende service!Aanrader!
Avis traduit par Google, afficher l'original
Derek S
17-09-2021
Zeer esthetische kapafdekking, eenvoudig te monteren en een zeer goede prijs-kwaliteitverhouding! Klantenservice beschikbaar en zeer goed advies. Ik raad iedereen die zijn warmtepomp wil "versieren" ten zeerste aan.
Avis traduit par Google, afficher l'original
Maillard
16-09-2021
Uiterst tevreden met mijn airco hoes. De kwaliteit voldoet aan mijn verwachtingen. Bovendien zijn het op de verkoopafdeling van DECOCLIM professionals die u antwoorden (het wordt steeds zeldzamer!!) en met hoffelijkheid. Ze hebben een leveringsprobleem zeer snel opgelost, ik beveel dit bedrijf met veel plezier aan.
Avis traduit par Google, afficher l'original
Anne Marie AGNELLI
02-04-2021
De hoes is zeer eenvoudig te monteren en van uitstekende kwaliteit.
Avis traduit par Google, afficher l'original
Anne-Laure
06-01-2021
Erg goed. Grootte aangepast aan onze appartementairconditioner en nogal esthetisch.
Avis traduit par Google, afficher l'original
Mireille
21-12-2020
Gewoon om je te vertellen dat je D+2 belooft en D+1 ontvangt, d.w.z. 24 uur ervoor - het is altijd indrukwekkend :-) Een dikke proficiat aan jou en je koerier.
Avis traduit par Google, afficher l'original
Patrick
18-12-2020
Leuk om naar te kijken
Avis traduit par Google, afficher l'original
Jean Louis R
04-12-2020
Geweldig artikel om mijn airconditioning te verbergen, op tijd ontvangen en zeer goede telefoonrelatie, dus ik raad deze site aan met mijn ogen dicht Stiptheid, professionaliteit, kwaliteit, prijs-kwaliteitverhouding
Avis traduit par Google, afficher l'original
Franck C
08-10-2020
Bedankt voor je reactie, het product is van hoge kwaliteit. Het is al geïnstalleerd.
Avis traduit par Google, afficher l'original
David
01-10-2020
Hallo, ik kwam om uw aandacht te vestigen op uw adviseur van 14-08-2020 rond 17.00 uur, in antwoord op de voornaam van William (Morgan). Ik was zeer tevreden met de vele antwoorden die hij mij kon geven. Kleine vragen zoals de lengte tussen de haak en de carrosserie, het is goed om ze te beantwoorden en zo geïnteresseerd te zijn in uw producten. Bovendien was hij zeer hoffelijk en waren zijn vragen met grote kennis gestempeld. Verander deze niet, hij zal ver komen. Ik ben zo tevreden met zijn antwoorden dat ik zeker in de verleiding zal komen om een van uw producten aan te schaffen. Als het negatief is moet dat gezegd worden, en als het positief is, moet dat ook gezegd worden. wens u een fijn weekend. Yverne.
Avis traduit par Google, afficher l'original
joël Y
14-08-2020
prachtig artikel om mijn airconditioning te verbergen op tijd ontvangen en zeer goede telefonische relatie, dus ik raad deze site aan met gesloten ogen ????????????????
Avis traduit par Google, afficher l'original
FRANCK Chambeyron
13-08-2020
Hallo, ik heb zojuist uw zending ontvangen en ik wil u bedanken voor de snelheid en ernst van uw bedrijf, het is zeldzaam vandaag, ik zal de kans niet missen om u aan te bevelen. Met vriendelijke groeten
Avis traduit par Google, afficher l'original
Anonyme
07-08-2020
Geweldig product
Avis traduit par Google, afficher l'original
Anonyme
04-08-2020
De installateur van mijn airconditioning heeft me er een gegeven. Het resultaat is perfect! Bedankt voor dit geweldige idee.
Avis traduit par Google, afficher l'original
Marjo R
19-07-2020
Fantastisch ! het product werd snel geleverd. Het is uiterst eenvoudig te monteren, een paar minuten zijn genoeg en je voelt meteen de kwaliteit van het product. Het werkt prima, we zijn er erg blij mee!
Avis traduit par Google, afficher l'original
Valérie F.
30-06-2020
Zeer goede kwaliteit
Avis traduit par Google, afficher l'original
Aurelien
04-04-2020
Het is perfect om niets te zeggen
Avis traduit par Google, afficher l'original
Marie-Laure G
03-04-2020
Hallo, ik wil graag mijn volledige tevredenheid uitspreken over mijn bestelling voor een airconditionerhoes die op 3 maart online is geplaatst. De online bestelprocedure is zeer eenvoudig en snel, de leveringstermijnen worden gerespecteerd, de efficiënte en zorgvuldige verpakking, het product is strikt identiek aan de foto's op de site, de montage is verontrustend eenvoudig en het esthetische resultaat is perfect. Ik zal niet nalaten u bij mij in de buurt aan te bevelen en u de best mogelijke publiciteit te geven. Heel erg bedankt! Met vriendelijke groet.
Avis traduit par Google, afficher l'original
Dominique
03-03-2020
Kwaliteitsprodukten! Een IN-CON-TOUR-NABLE esthetische oplossing
Avis traduit par Google, afficher l'original
Julien F
07-02-2020

De motor en ventilator van uw airconditioning of warmtepomp zorgen voor visuele en geluidsoverlast buiten uw huis of appartement. Met het deksel van de Decoclim-unit kunt u de buitenunit van uw airconditioning of uw warmtepomp verbergen en uiteindelijk esthetiek, comfort en prestaties met elkaar verzoenen.

Verberg uw airconditioning buiten onder een designbekisting

De buitenunit van uw airconditioningsysteem is verre van decoratief. Leunend tegen je muur bederft het het zicht op de gevel, en hetzelfde geldt wanneer het midden in de tuin of naast het zwembad wordt geplaatst.

Gelukkig is de DECOCLIM-groepsafdekking een decoratief meubelstuk, in hout of aluminium, dat uw airconditioning buitenshuis of uw warmtepomp aankleedt zodat ze discreet in uw interieur opgaan en volledig vergeten worden.

Een afdekking van een airconditioningunit die fungeert als een ruisonderdrukkende box

Motor en aircoventilator produceren ook geluidsoverlast die u kan storen of de buren kan ergeren. Onze unithoes voor Decoclim airconditioning en warmtepomp dempt dit geluid voor meer comfort en gemoedsrust.

Welke groepscache moet u kiezen op basis van uw apparaat (airconditioning en warmtepomp) ?

Onze groepsafdekking is compatibel met alle merken airconditioning en warmtepompen.

Er zijn verschillende formaten die u naast of over elkaar kunt plaatsen, afhankelijk van de beperkingen van uw installatie.

Gebruik onze Décoclim online calculator om snel de groepsafdekking te vinden die is aangepast aan de afmetingen van uw buitenairconditioning of uw warmtepomp.

Je vindt het op deze pagina, net onder het hoofdmenu. Vul eenvoudig de hoogte, breedte en diepte van uw apparaat in en onze tool beveelt direct de groepsafdekking aan die het beste bij uw airconditioning of warmtepomp past .

U hoeft alleen maar de afwerking te kiezen: exotisch hout of aluminium (wit of grijs)

Installeer de Decoclim-groepscache in minder dan 5 minuten

Zelfs zonder een klusjesman te zijn, is onze groepsafdekking uiterst eenvoudig en snel te installeren : 5 minuten plat!
Het haakt en onthaakt als een schilderij, dus eenmaal geïnstalleerd kunt u het op elk moment gemakkelijk verwijderen om toegang te krijgen tot uw airconditioningmotor of voor onderhoud van uw warmtepomp.

Hoogte 83.5
lengte 105
Diepte 66
Enkel of dubbel gemakkelijk
Snee M
Afwerking Alu

Delivery

Accessories